• Свеж
X-DREE М12 x 35mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Превоз coac_h Завртки DIN603 10PCS(М12 x 35 mm 304 Tornillos де carruaje де cabeza redonda де acero inoxidable DIN603 10PCS

X-DREE М12 x 35mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Превоз coac_h Завртки DIN603 10PCS(М12 x 35 mm 304

DEN 708.48

Од стока
Достапно.

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 10 PCS x Превоз Гром; Име на Производ : Превоз Гром.Тема Големина : М12 x 25мм / 0.47" x 0.98" (D*L); Тежина : 495g; Глава Стил : Тркалезна Глава.Главната Боја : Сребро Тон; Конец Теренот : 1.75 mm; Должина : 41mm / 1.61".Тема Стил : Целосно Конец; Под Главата Должина : 35mm / 1.37"(Estilo rosca de : Rosca completa; Longitud инфериорни де ла cabeza : 35 mm / 1.37' '.Главата Големина : 30мм x 6mm / 1.18" x 0.23" (D*H); Плоштад Вратот Големина : 12mm x 12mm x 7.5 mm / 0.47" x 0.47" x 0.29" (L*W*H)(Tamaño де ла cabeza : 30 mm x 6 mm / 1.18' 'x 0.23' '(D * H); Tamaño del cuello cuadrado : 12 mm x 12 mm x 7.5 mm / 0.47' 'x 0.47' 'x 0.29' '(L * W * H).М12 x 35mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Превоз coac_h Завртки DIN603 10 PCSMeet DIN603 спецификација.На превоз болт, coac_h гром или круг главата плоштадот вратот болт се користи преку железо зајакнување на плочи од двете страни на дрвена греда.Тоа е вообичаена работа, иако за да ги користите на голи дрва, на квадрат дел даваат доволно сила за да се спречи ротацијата.Превоз завртки се широко се користи во security fixings каде гром мора да биде само отстранлив од една страна.Непречено domed главата и квадрат вратот под спречи превоз гром од тоа да биде отклучен од несигурни страна.Опис на Spanish M12 x 35 mm 304 Tornillos де carruaje де cabeza redonda де acero inoxidable DIN603 10 PCSMaterial : Acero inoxidable 304; Contenido del paquete : 10 PCS x Tornillo де тра; Nombre del producto : Tornillo де transporte Tamaño rosca de : М12 x 25 mm / 0.47' 'x 0.98' '(D * L); Peso : 495 g; Estilo де ла cabeza : Cabeza redonda Color директорот : tono plateado; пасо де rosca : 1.75 mm; longitud вкупно : 41 мм / 1.61' 'Estilo rosca de : Rosca completa; Longitud инфериорни де ла cabeza : 35 mm / 1.37' 'Tamaño де ла cabeza : 30 mm x 6 mm / 1.18' 'x 0.23' '(D * H); Tamaño del cuello cuadrado : 12 mm x 12 mm x 7.5 mm / 0.47' 'x 0.47' 'x 0.29' '(L * W * H).

За производот

Купувачите избираат и