• Свеж
X-DREE M10x65mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Плоштадот Вратот Превоз Завртки DIN603 8pcs(M10x65mm 304 Acero Inoxidable Cabeza Redonda Cuello Cuadrado P-ERNOS DIN603 8 unids

X-DREE M10x65mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Плоштадот Вратот Превоз Завртки DIN603 8pcs(M10x65mm

DEN 566.64

Од стока
Достапно.

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 8pcs x Превоз Гром; Име на Производ : Превоз Гром.Тема Големина : M10 x 60mm/0.4" x 2.4"(D*L); Тежина : 356g; Глава Стил : Тркалезна Глава.Главната Боја : Сребро Тон; Конец Теренот : 1.5 mm; Должина : 70mm/2.8".Тема Стил : Целосно Конец; Глава Дијаметар : 24mm/0.95"; Плоштадот Вратот Големина : 10 x 10 x 5mm/0.4" x 0.4" x 0.2"(L*W*H)(Estilo rosca de : Rosca completa; Diámetro де ла cabeza : 24 mm / 0.95' '; Tamaño де cuello cuadrado : 10 x 10 x 5 mm / 0.4' 'x 0.4' 'x 0.2' '(L * W * H).Модел : DIN603; Под Главата Должина : 65mm/2.6"(Modelo : DIN603; Longitud инфериорни де ла cabeza : 65 mm / 2.6' '.M10x65mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Главата Плоштадот Вратот Превоз Завртки DIN603 8pcs Meet DIN603 спецификација.На превоз болт, coac_h гром или круг главата плоштадот вратот болт се користи преку железо зајакнување на плочи од двете страни на дрвена греда.Тоа е вообичаена работа, иако за да ги користите на голи дрва, на квадрат дел даваат доволно сила за да се спречи ротацијата.Превоз завртки се широко се користи во security fixings каде гром мора да биде само отстранлив од една страна.Непречено domed главата и квадрат вратот под спречи превоз гром од тоа да биде отклучен од несигурни страна.Опис на Spanish M10x65mm 304 Acero Inoxidable Cabeza Redonda Cuello Cuadrado P-ERNOS DIN603 8 unids Material : Acero inoxidable 304; Contenido del paquete : 8pcs x Perno де carro; Nombre del producto : Perno де carro Tamaño rosca de : M10 x 60 mm / 0.4' 'x 2.4' '(D * L); Peso : 356 г; Estilo де ла cabeza : Cabeza redonda Color директорот : tono plateado; пасо де rosca : 1.5 mm; longitud вкупно : 70 мм / 2.8' 'Estilo rosca de : Rosca completa; Diámetro де ла cabeza : 24 mm / 0.95' '; Tamaño де cuello cuadrado : 10 x 10 x 5 mm / 0.4' 'x 0.4' 'x 0.2' '(L * W * H) Modelo : DIN603; Longitud инфериорни де ла cabeza : 65 mm / 2.6' '.

За производот

Купувачите избираат и