• Свеж
X-DREE M8x25mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Капа Плоштадот Вратот Приколка Превоз Завртки 70pcs(M8x25mm 304 Acero Inoxidable Casquillo Редондо Cuadrado Cuello Remolque P-ERNOS 70 unids

X-DREE M8x25mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Капа Плоштадот Вратот Приколка Превоз Завртки 70pcs(M8x25mm 304

DEN 1279.44

Од стока
Достапно.

Глава Стил : Тркалезна Глава; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 70(+/-2%)компјутери x Превоз Гром.Име на производ : Превоз Гром; Конец Големина : М8 x 20mm/0.31" x 0.8"(D*L); Тежина : 1048g.Малку Возачот Големина : /; Главна Боја : Сребро Тон; Конец Теренот : 1.25 mm.Вкупна Должина : 29mm/1.1"; Конец Стил : Целосно Конец; Под Главата Должина : 25мм/1"(Longitud вкупно : 29 mm / 1.1' '; Estilo rosca de : Rosca completa; Longitud инфериорни del cabezal : 25 mm / 1' '.Круг Капа Кол. : 20mm/0.8"; Плоштадот на Вратот : 8 x 8 x 5mm/0.3" x 0.3" x 0.2"(L*W*H)(Diámetro del Casquillo Редондо : 20mm / 0.8' '; Cuello Cuadrado : 8 x 8 x 5mm / 0.3' 'x 0.3' 'x 0.2' '(L * W * H).M8x25mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Капа Плоштадот Вратот Приколка Превоз Завртки 70pcs Made на 304 нерѓосувачки челик, плоштад вратот DIN603 квалитет.Тоа е вообичаена работа, иако за да ги користите на голи дрва, на квадрат дел даваат доволно сила за да се спречи ротацијата.Овие Плоштадот Вратот Завртки е анти-корозија,rustless,не-загадување и висока цврстина.Опис на Spanish M8x25mm 304 Acero Inoxidable Casquillo Редондо Cuadrado Cuello Remolque P-ERNOS 70 unids Estilo де cabeza : Cabeza redonda; Материјал : Acero inoxidable 304; Contenido del paquete : 70 (+/- 2%) компјутери x Perno де carro Nombre del producto : Perno де carro; Tamaño rosca de : М8 x 20 mm / 0.31' 'x 0.8' '(D * L); Peso : 1048 g Tamaño del controlador де битови : /; Боја на директорот : Tono plateado; Пасо де rosca : 1.25 mm Longitud вкупно : 29 mm / 1.1' '; Estilo rosca de : Rosca completa; Longitud инфериорни del cabezal : 25 mm / 1' 'Diámetro del Casquillo Редондо : 20mm / 0.8' '; Cuello Cuadrado : 8 x 8 x 5mm / 0.3' 'x 0.3' 'x 0.2' '(L * W * H).

За производот

Купувачите избираат и