• Свеж
Смешни Мажите Готвење Бразилецот Престилки Стомак BBQ Смешно Замолчени Подароци за Божиќ, Белиот Слон Подарок Размена

Смешни Мажите Готвење Бразилецот Престилки Стомак BBQ Смешно Замолчени Подароци за Божиќ, Белиот Слон Подарок

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.ТОП ШЕГА ПОДАРОК повеќето lifelike тело како човечки е; апсолутно е грабне чантата подарок и носи се смее на сите во партијата; совршен за Божиќ партија, белиот слон партија, годишнина, диплома партија, или посебен ден.САМО ВИСТИНСКИ голем стомак престилка со огромни косата, тоа е она што татковците изгледа; идеален подарок за татковци, сопрузи и партнери; се разбира, жените и девојките можат да носат ова за многу забава.ПРИЛАГОДЛИВИ Една големина одговара на повеќето; Димензии : Должина е 29.5" вклучувајќи го и вратот за околу рака 37" прибл, Ширина 26.3"; ви даде сит и пријатно чувство кога носи тоа.Материјал : 100% Полиестер; машина перат.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ 100% Полиестер; машина перат; анти-навремено и водоотпорен половината пак, лесно да се чисти и продавница; око-фаќање на престилка за СКАРА, готвење,бразилецот се Споредуваат со слични предмети.Една големина одговара на сите, можете да ја прилагодите рака за да ги собере различни луѓе.Нејзината практична престилка, тогаш ќе може да го користат за различни прилики со хумор.Престилка не е водоотпорен но може да се заштити вашата облека од прашина и дамка.Додека сезона е преполна со расположи и yuletide забава, таа, исто така доаѓа со стресот, паника, и еден премногу во последната минута шопинг патувања.Оваа година, го олеснат до празниците со давање на смеа-индуцирачки замолчени подарок за вашата фамилија, пријатели и соработници, кои се особено совршен ако сте хостинг Бел Слон или Валкани Дедо подарок размена.Ова сериозно смешно подарок идеја е нешто што секој од вашата листа или ќе сакаат да мразам, мразам да се сака, или комбинација од двете.Една големина одговара на сите, можете да ја прилагодите рака за да ги собере различни луѓе.Нејзината практична престилка, тогаш ќе може да го користат за различни прилики со хумор.Престилка не е водоотпорен но може да се заштити вашата облека од прашина и дамка.Престилка може да ви помогне да се готви, се пече и се прават други на вашата кујна работа без да се нагласи дека вашата облека ќе добиете неуредна.

За производот

Купувачите избираат и