• Свеж
Emgo 40-71030 Откопчување

Emgo 40-71030 Откопчување

DEN 360.00

Од стока
Достапно.

Директни ОЕМ замена откопчување.Располагање со стандардни рамен копче.Две копчиња со секое префрлање.Директни ОЕМ замена.Располагање со стандардни рамен копче.Две копчиња се вклучени.Answer : ___________________________ Note : Заменува ОЕМ # 37100-47011. Answer : ___________________________ Note : Рамни Key This објектот одговара на следните возила апликации : за Suzuki GS500 1989-1997for Suzuki GSF400 Разбојник 1991-1993for Suzuki GSX-R1100 1989-1994for Suzuki GSX-R600 1992-1993for Suzuki GSX-R750 1988-1993for Suzuki GSX1100 F Катана 1988-1993for Suzuki GSX600 F Катана 1988-1997for Suzuki GSX750 F Катана 1989-1997for Suzuki RF600 1994-1996for Suzuki RF900 1994-1997for Suzuki VX800 1990-1993.

За производот

Купувачите избираат и