• Свеж
Smartbuy 50-диск 25GB 6X BD-R Blu-Ray Логото Врвот Празни Медиуми за Снимање Диск + Црна Постојан Напредок

Smartbuy 50-диск 25GB 6X BD-R Blu-Ray Логото Врвот Празни Медиуми за Снимање Диск + Црна Постојан Напредок

DEN 515.76

Од стока
Достапно.

ААА степен на квалитет. 5gb 6x Bd-r Blu-ray Еден Слој Smartbuy Логото Врвот Површина (Не-некој).Може да користи за напредок напишете на горниот површината на дискот.Може да етикета на диск.Голем капацитет!Снимање повеќе видео/аудио/фото/image/сите други податоци во висока дефиниција и со висока резолуција!Споделување вашите омилени видеа & фотографии со семејствата и пријателите во 1080p HD или во најдобар квалитет, но само во релативно ниска цена на megabyte.Компатибилен со повеќето BD-R 4 X или 6 X писатели и горилници од Sony, Panasonic, Пионер, Philips, LG и многу повеќе.Бекап на вашите дигитални датотеки & податоци пред тие добија случајно избришани.Зачувување на важни фајлови со оваа пишува-еднаш диск.Долгорочно архивирање на податоци и складирање живот време.Гори време трае околу 15-25 минути, кога се користи со 6 X или повисоко способен BD-R писатели или горилници.Количина : 50 Компјутери Вкупно.Пакување : Cake Box/Вретено.БЕСПЛАТНИ Црна Постојан Напредок (Вклучено) : 1 BUC.

За производот

Купувачите избираат и