• Свеж
Кејт Лопата Karissa Медиум Ранец

Кејт Лопата Karissa Медиум Ранец

DEN 3248.16

Од стока
Достапно.

Најлон ранец со zip затворачи и мазна кожа трим; поместена задните zip за замрзнување.Средината на врвот zip оддел карактеристики внатрешни работи слајд џеб и еден поштенски џеб; две начин лопата жакард обвивка.Надворешен поштенски џеб во предни.Метал pinmount логото; прилагодливи ремени.Приближните димензии : 10.5"h x 9"w x 5"г.Кејт Лопата Њујорк Karissa најлон ранец.Медиум во големина на чување многу essentials додека се излезени со комфор.

За производот

Купувачите избираат и