• Свеж
Herschel Населба Ранец, Сива, Класичен 23.0 L

Herschel Населба Ранец, Сива, Класичен 23.0 L

DEN 420.00

Од стока
Достапно.

Издржливи полиестер.Боја исти изложени осум точка пластични патент или месинг патент.Со боја исти изложени осум точка пластични патент или месинг патент и суптилни тешки лесни гума детали, населбата е современа интерпретација на нашите популарни населба силуета.

За производот

Купувачите избираат и