• Свеж
Herschel Снабдување Ко. Населба Средината На Јачината Пиксели Флорални Една Големина

Herschel Снабдување Ко. Населба Средината На Јачината Пиксели Флорални Една Големина

DEN 1126.32

Од стока
Достапно.

Ограничен доживотна гаранција.Има совршена големина ранец бегаат што со векови?Не гледам подалеку од модерната stylings на Herschel Снабдување Co.™ Населба Средината на Јачината торба!Во средината на јачина на звук верзија на класичниот Населба од Herschel.Пространа главната преграда може да се одржи книги, облека, или други дневни essentials.Компјутер ракав џеб за лаптопи до 13.Еден предниот џеб со клучните клип за дополнителна меморија.Изложени месинг патентите или 8 pt пластични патентите.Полно зрно кожа патент повлекува.Внатрешни медиуми џеб.Поместена и прилагодливи рамо ремени за обичај се вклопуваат.Целосно наредени со Herschel е потпис обложени поли ткаенина.100% полиестер.Увезени.Мерења : Средната Ширина : 10 1⁄2 во Длабочина : 4 во Висина : 17 во Справи со Должина : 6 во Справи со Пад : 2 1⁄4 во Тежина : 1 lb 1.4 оз.

За производот

Купувачите избираат и