• Свеж
Р. Vivimos Женска Износени Асиметрични Долго Сомот Блејзери Грб Секојдневен Јакни

Р. Vivimos Женска Износени Асиметрични Долго Сомот Блејзери Грб Секојдневен Јакни

DEN 767.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Сомот.Материјал : Кадифе.Нејзините ткаенина е светло погоден за есента и почетокот на зимата, мека и толку удобно можете да го носите насекаде.Солидна Едноставен Стил Chiffon Кавга Спојување Долг Ракав Палто, Неправилни полите, Cardigan Collarless.Ве молиме Погледнете го Опис на Производот за Детални Големина Информациите Подолу Пред да Нарачате.Инструкции за перење : Препорачуваме спротивниот нежно миење.Не треба да се мијат со топла вода.Поделба за перење за да се избегне боење облека.

За производот

Купувачите избираат и