• Свеж
Renovators Снабдување Производство Црна Т Врвка за Зглоб 5 Инчи Долго Ковано Железо Декоративни Колонијалната Зглоб Рѓа Отпорни на Прав Обложени Кабинет Или од врата на

Renovators Снабдување Производство Црна Т Врвка за Зглоб 5 Инчи Долго Ковано Железо Декоративни Колонијалната

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

Ние исто така, обезбеди 60 дена гаранција без надомест.МАТЕРИЈАЛ - Овие Колонијални Црно Железо Вратата Шарки се произведени со супериорен ковано железо материјал.Ние се обезбеди 100 % задоволство гаранција за 60 дена, без плаќање со нашите Црна Ковано Железо Кабинет Вратата и Шарки.КАРАКТЕРИСТИКИ - Ковано железо изградба трае подолго од конкуренцијата - Ексклузивна црна 'рѓа отпорни на прав грб заврши противи на дамки и' рѓа - Совршени за широк спектар на апликации, како врати или кабинети - Вклучува Дупчиња Пирамида Главата Завртки Наменет за Внатрешна Употреба - Лесна инсталација со мазни отвори механизам Флеш Tee Шарки може да се монтира кавга-бесплатно на речиси сите права на ниво на Рамна површина - прекрасен детали за модерна елегантен изглед или за кои Старите Колонијални charm SPECIFICATIONS - Материјал - Ковано Железо - Боја - Црна - Заврши- 'Рѓа Отпорни на Прав Грб Рака Должина - 5 Во Рака Ширина - 3.Предвидени завртки се наменети за внатрешна употреба.63 Во, Завртка Дупки - 5.100% ЗАДОВОЛСТВОТО на GUARANTEEThese се внимателно завиткани да се избегне гребење во процесот на транзит.Оваа ковано железо кабинет зглоб од Renovator снабдување Производствени карактеристики автентични колонијален стил и нашиот комерцијален RSF заврши.

За производот

Купувачите избираат и