• Свеж
Auniwaig Барел Зглоб Заварување На Портата Шарки 2.17 Отстранлив Јаглероден Челик Врата на Врата Зглоб Pin за Домашна Врата Врата, Прозорец Дел Темно Сива (2.17 x 0.63 инчи) 9 Ко?

Auniwaig Барел Зглоб Заварување На Портата Шарки 2.17 Отстранлив Јаглероден Челик Врата на Врата Зглоб Pin за

DEN 302.16

Од стока
Достапно.

【ДИМЕНЗИЈА】портата зглоб е должината е 2.17"/55мм;надворешниот дијаметар е 0.63"/16mm. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】отстранлив зглоб е направен од висок квалитет на јаглероден челик, која е цврст и издржлив. 【ЛЕСЕН за УПОТРЕБА】Кога инсталирање на портата зглоб, користете шрафови или завртки да го поправам на акциите.Во зависност од површината на doorpost, овој зглоб може да биде инсталиран хоризонтално или вертикално. 【ПОГОДЕН за】вратата зглоб sutiable за рамен врати, приколка рампи/приколка врати, може да се одржи до вратата и добро и да се спречи портата од доделување. 【МАЗНА РОТАЦИЈА】портата зглоб пар карактеристики маснотии zerk фитинг и внатрешна топката лого, со што за непречено и квичат-без операција.Auniwaig Портата Hinge Description : Овие портата шарки prefect за нишалка врата, приколка рампата или приколка портата.Функција со јаглероден челик материјал, цилиндричен облик,машки да се женски, и тоа е добра замена за вашата врата.Drak сив слој и издржливи дебели јаглероден челик материјал давајќи подолг сервисен живот и анти - ' рѓа карактеристики.Зглоб иглички се заварени или надворешниот рамка или портата/вратата и потоа се додава во заварени зглоб pin брадавиците да креирате сопствени, тешки-должност шарки.Спецификација : Материјал : Јаглероден Steel Main Боја : Темно Gray Total Димензија : 55 x 16mm / 2.17 x 0.63 инчен(L*D)Пакет Содржина : 9pcs x Заварување-на Зглоб.

За производот

Купувачите избираат и