• Свеж
2 Пакет Ѕид Портата Шарки, Отворено Синџир Линк Ограда Портата Шарки, Хоризонтална Монтажа Портата Шарки, Тешки од не ' Рѓосувачки Челик, со 5/8 Зглоб Pin, Дрво Ограда Ли

2 Пакет Ѕид Портата Шарки, Отворено Синџир Линк Ограда Портата Шарки, Хоризонтална Монтажа Портата Шарки, Тешки

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

【Премиум квалитет】портата шарки се направени од Екстра Дебели Нерѓосувачки Челик, трајни дебели челик материјал се даде подолг сервисен живот и анти- ' рѓа карактеристики, да обезбеди долготрајна одличен изглед. 【Елаборат дизајн】портата шарки за во Зависност од површината на вашата врата пост, овој зглоб може да биде поставена хоризонтално или вертикално, Со 5/8" машки pin ќе ти употреба во врска со 5/8" женски Рамка Зглоб, совршено рамен грб големина одговара на повеќето гејтс. 【Пакетот вклучува】2 пакет Ѕид портата шарки, со 5/8" зглоб pin, завртки должина ќе зависи од она што вие сте монтажа на тоа. (Завртки не се вклучени). 【Широка Примена】портата зглоб употреба на продавница, свлечишта, огради, екран огради, штала врати, дрво рамни ограда, на плоштадот дрво пост, или било исправено рамна површина, итн. 【Едноставна инсталација】2 пре-drilled дупки за лесно монтирање на секоја површина, вклучувајќи ѕидови, дрво на оградата и бетон, Лесно да се движите, ако не се во право место или да се преселат на следната локација. ★Повеќе Детали : Материјал : Не ' Рѓосувачки Steel Package Димензии : 4.16x3.88x1.78 inches Package Тежина : 1.42 фунти★Производ продажба точка : 1, производот е изработен од нерѓосувачки челик, не се само убави изглед, мазна и сјајна изглед, без разлика дали е во домот или за употреба на отворено се повеќе убави.2, Екстра Дебели Тешки нерѓосувачки челик, тие се добро направени и работат одлично, ' рѓа доказ, долг живот.3, Одберете го бројот на портата шарки да се инсталира според различни тежина на вратата.4, изборот на завртки зависи од она што се инсталирање на. (Завртки не се вклучени).★Пакет се Вклучени : 2 x (5/8") Портата Шарки.

За производот

Купувачите избираат и