• Свеж
KUSTOM КОМПЛЕТ Mens Микро Мрежа Кратки Ракави Поло Маица

KUSTOM КОМПЛЕТ Mens Микро Мрежа Кратки Ракави Поло Маица

DEN 424.80

Од стока
Достапно.

Види Етикета. 100% Полиестер.Ткаенини : Мрежа. 140gsm.Дизајн : Обична.Деколте : Collared, Ребрести. 100% Полиестер.Ткаенини : Мрежа. 140gsm.Дизајн : Обична.Деколте : Collared, Ребрести.Ракав-Тип : Кратки Ракави. 3 Копче Фуста, Назад Вратот Лента.Ткаенина Технологија : Cooltex.

За производот

Купувачите избираат и