• Свеж
Puma Men ' s Cloudspun Монарх Поло

Puma Men ' s Cloudspun Монарх Поло

DEN 897.60

Од стока
Достапно.

94% Полиестер, 6% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.CLOUDSPUN ТЕХНОЛОГИЈА-се Чувствува како памук, Овој материјал е специјално плетени да биде ултра мека, влага wicking и 4 начин на истегнување. 4 НАЧИН НА ИСТЕГНУВАЊЕ.ПЕРФОРМАНСИ FIT-малку пошироко се вклопуваат во рамењата, градите и ракавите за да се обезбеди максимална удобност и слобода на движење за време на игра.Пума Голф е бренд кој ги поместува границите, границите, и култура.Кој CLOUDSPUN, ултра-меки, четири-насочно водат, влага-wicking ткаенина, ние и ветуваме, ова брзо ќе стане вашиот омилен поло.

За производот

Купувачите избираат и