• Свеж
NCAA Основно Лого, Тим Боја Поло, Колеџ на Универзитетот

NCAA Основно Лого, Тим Боја Поло, Колеџ на Универзитетот

DEN 839.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.ЕКСКЛУЗИВНО Поло од Подземни Печатење, Печатени и Дизајниран во САД.Унисекс одговара дека е Совршен за Мажите и Жените.Голем плус на секое гардероба.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ Машина перат (Ние ви препорачуваме да се мијат внатре кон надвор за подолго траење печатење).Без разлика дали сте tailgating на Baylor фудбалски натпревар, или во залага навива на Мечки Кошаркарски тим.Прикажи ги исклучите вашиот Baylor Гордост во оваа поло.Одлично за Божиќ подароци, родендени или само да се третираат во голема везени поло.МЕКИ ТКАЕНИНИ Извезена со перформансите на поло - 3.8-оз, 100% полиестер рамен грб мрежа, Tag-слободен етикета, Влага-wicking, Рамни поврзана јака, 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња.ГАРАНТИРА 100% Гаранција за квалитет, Достапен во S - 3 XL Оваа поло работи точно за големина.

За производот

Купувачите избираат и