• Свеж
ZDFER Мажите Lapel Грб, Плус Големина Копчето Кошула Јакна Мода Печати Долг Ракав Јакна Зимска Секојдневен Лабава Блуза Блузи

ZDFER Мажите Lapel Грб, Плус Големина Копчето Кошула Јакна Мода Печати Долг Ракав Јакна Зимска Секојдневен Лабава

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

28" Ракав : 39cm/15.Како што е нашата големина е Азија Големина, ве молиме да го одбра големи димензии отколку што обично се носат.13" Биста : 120cm/47.14 и делови" Големина : XXXL Должина : 76cm/29.31" Биста : 135cm/53.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!.

За производот

Купувачите избираат и