• Свеж
4 мл. Кул Дпи Поло (4800)

4 мл. Кул Дпи Поло (4800)

DEN 348.00

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање. 100% полиестер блокирам.фитили и суши брзо. 50+ UPF оценка, одлична УВ заштита.tag-слободен вратот етикета. 100% полиестер блокирам; фитили и суши брзо; 50+ UPF оценка, одлична УВ заштита; tag-слободен вратот етикета.

За производот

Купувачите избираат и