• Свеж
Ален Компанија Пука ' N Торба, Исполнет Сет

Ален Компанија Пука ' N Торба, Исполнет Сет

DEN 1367.76

Од стока
Достапно.

Ален Исполнет Пред & Задните Стрелец Одмор, Браун.Исполнет предната и задната клупа-остатокот кеси.Не се лизга на дното.Инертни (не токсични) поли мушка се пополни.Почива може да бидат исечени заедно за носење и чување.Солиден ткаенина за години на употреба.Вклучени компоненти : Производ, Вклучени Додатоци.

За производот

Купувачите избираат и