• Свеж
Панк-Рок-Кожа-Појас Жени-Grommet-Појас со Монтажни Синџир Прилагодливи Начичкана-Половината-Појас

Панк-Рок-Кожа-Појас Жени-Grommet-Појас со Монтажни Синџир Прилагодливи Начичкана-Половината-Појас

DEN 203.76

Од стока
Достапно.

100% Кожа.Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Прилагодливи Отворот Grommet Појас : панк рок занитвам појас се дизајнирани со континуирано метал претходно биле вклучени за да се прилагоди на големината.околу 43.3 во/110cm долг и 1,5 кај/3.8 cm широки, го прават овој унисекс кожен појас полесно да се прилагоди за различни половината големини.Издржлив Материјал : Оваа панк појас е направен од висок квалитет на СТП кожа, кои се од мека tactility, удобно да се носат, постојат начичкана метал во сребрена боја, која може да се претстави сјај на сонце или дневна светлина, трајни и здрав, и може да се користи за години.Класичен & Стилски Дизајн : панк кожен појас инкрустирани со три реда пирамида на кул сребро плоштадот мушка навртки, и опремени со континуирано метал ролери тока за лесно прилагодување на појас, не само за шик изглед, и многу практични и моден дизајн никогаш нема да излезе на пат.Стилски Плоштадот Тока : Од prong тока навистина комплименти двојно prong појас стил и го задржува појас обезбеди околу половината.Ширина на тока е за 1.97".Cosplay & Повик Носат за Сите Прилики : двојно grommet појас е совршен за било облека како фармерки,панталони,фустани со 2 реда на grommets,а панк-рок & симпатична погледни за мажи или жени.Спецификација : Боја : црна/бела Материјал : СТП кожа, од легиран Димензии : Должина : 43.3 во/110cm Width : 1.5 во/3.8 cm Пакет се вклучуваат : 1 x Studed Појас.

За производот

Color:
black/white
Material:
PU leather, alloy
Size:
Length
Package include:
1 x Studed Belt :

Купувачите избираат и