• Свеж
Панк Занитвам Начичкана Појас Goth Ред Пирамида Плоштадот Мушка СТП Кожа Гроздобер Панк Рок Grommet Појас за Фармерки Панталони

Панк Занитвам Начичкана Појас Goth Ред Пирамида Плоштадот Мушка СТП Кожа Гроздобер Панк Рок Grommet Појас за

DEN 347.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ♛ Издржлив Материјал : Оваа панк појас е направен од високо-квалитет СТП кожа, удобно и мека да се носат.На легура тока со метален сјај е солидна, не е лесно да се оштети. ♛ Панк-Рок Стил : Три реда на пирамиди со кул сребро плоштадот монистра, заковки, класичен и едноставен,нема да бидат застарени.Појас многу погодни за млади, мажи и жени, може да се носи во различни прилики, и сите годишни времиња. ♛ Прилагодливи Појас : Овој модерен панк појас е опремен со континуирано метал ролери тока.Можете да ја прилагодите појас според вашето тело форма, што го прави повеќе одговара и удобен за носење.Откако ќе го носат, може да се излади во текот на целиот ден. ♛ Одличен Подарок : На занитвам начичкана појас не е само стилски изглед, но исто така се многу практични, погодна за секојдневно носење, ноќта на Вештерките, пантомимичари, cosplay лица, семеен собир, карневал партија, итн. ♛ Цел, Без Ризик : Што има за цел да обезбеди квалитет на производите и интимни услуга за вас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, дури и на одмор ако имате било какви проблеми или прашања.Ние секогаш стоиме зад нашите производи, само се чувствуваат слободни да го купите.

За производот

Купувачите избираат и