• Свеж
Moeller Морски Производи Livewell

Moeller Морски Производи Livewell

DEN 3479.52

Од стока
Достапно.

Направени во САД или Увезуваат.Moeller живеат бунарите се лесна едно парче на ротациски-лиен полиетилен.Секоја добро карактеристики украсениот-во палубата сврзувачки елементи за лесно косење задржете надолу.Вклучува одвод приклучок за брзо и лесно одвод и чистење.Пакет Тежина : 7.734 кг.

За производот

Купувачите избираат и