• Свеж
Pxinhui Мали Crossbody Торба Мобилен Телефон Чанта Спорт Armband за Мото E G Моќ G8 Плус/Галакси A51 A52 A31 Забелешка 20/9 OnePlus 8

Pxinhui Мали Crossbody Торба Мобилен Телефон Чанта Спорт Armband за Мото E G Моќ G8 Плус/Галакси A51 A52 A31

DEN 217.20

Од стока
Достапно.

★Мулти Џеб : 4 zip-џебови направи организација полесно и побезбедно.Тоа може да се одржи телефони, клучеви, пари, картички, cashes, возачка дозвола, мал, тенок паричник, пасош, билети,пенкало, и лични мали предмети. ★Овој телефон торба картички носителот доаѓаат со кој се одвојува и прилагодливи рамо, рака може да се користи како crossbody торба/торба /видиме чанта / wristlet паричникот /спорт рака бенд. ★Својот лесен и удобен за купување,одење, патување, запознавање, велосипедизам,итн.Голем дар/подарок за ќерка, млади девојки, девојка, сопруга, сестра, тетка, мајка и пријатели во Божиќ, Нова година, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Годишнина, Роденден. ★Внатрешни работи димензија : 6.6 x 3.4 x 1 инчи, прилагодлив рамо, рака : 28.5" – 52".одговара за повеќето телефони до 6,5 инчи(голи или со тенок случај),како што е i Phone XR/XS/X/8 7 6 6s плус, Samsung Галакси S10+ S9 плус S8+ S10 S9 S8 Активни S10e A10, LG V40 Thin Q / V35 Thin Q / G8 Thin Q / Г-7 Thin Q, BLU Студио Мега/ R2 Плус/ Vivo XL4, Motorola, Sony Xperia, Алкател, Zen Fone, Razer, HTC и други слични големина телефони.Опис на производот : Тежина : 106g Димензија : 7"x 3.7"x 1.8"(HLW) / 17.8x9.5x4.5cm Рамо, Рака должина : 28.5-52inches Материјали : најлон, polyster, метален хардвер Конструкции : 4 патент прегради џебови Прилики : Uesd во било прилики и сите сезони Погодно носат : прилагодлив shouder рака (монтажни)/Armband Погоден за : девојки и жени, семејството и пријателите, колеџ студентите Задржете : smartphone под 6.5 инчи, монети, разни картички, пасош, пари, кармин и chapstick,слушалки итн.Карактеристики на производот : ▶zip заклучување работи непречено и голема ▶Прилагодливи & монтажни рамо, рака ▶Дојде со рака на бендот може да се користат како спортски armband ▶ 4 одделни прегради, поудобно организација личните работи ▶Најлон и polyster поставата – мека и мазна за да го заштитите уредот од нула ▶Носат Различни Начини како крст тело, едно рамо, рака носат,се носат на врвката за околу ▶ Задржете речиси сите големина на мобилни телефони, како на i Phone,Samsung,Motorola,LG, и така натаму Информации : ❤ве Молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци. ❤ Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме! ❤ Вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

За производот

Купувачите избираат и