• Свеж
OnePlus Nord N200/N10, 9 Pro Armband, BUMOVE Салата Работи Вежбање Спортски Телефон Рака Бенд за OnePlus Nord N200 5G/Nord N10 5G, 9 Pro/8 Pro/7 Pro со Клуч на Носителот (Црна)

OnePlus Nord N200/N10, 9 Pro Armband, BUMOVE Салата Работи Вежбање Спортски Телефон Рака Бенд за OnePlus Nord

DEN 283.20

Од стока
Достапно.

Прилагодливи бенд поддржува широк опсег на арм дебелина од 7.П5 : ова Може armband биде машина за перат?А5 : Да!!!.Дизајниран за пресврт и да се наведнувам, но не ќе ја изгубат оригиналната форма.Јасно и Високо Чувствителен на допир екран покрие овозможува целосен екран на допир за функционалноста, лесно да одговарате на повиците, управувајте со вашите плејлисти, или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.Прилагодливи рака ги штити и стабилизира уред без лизгање или constricting.Логото размавта контроли вишокот на слушалка мозок, имајќи го надвор од патот кога се работи надвор.A3 : Да!Нормална големина опсег е од 20-40 cm (7.9" (20cm) да 15.Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење, нечистотија и пот во на отворено, инсталиран во секунди.Ако продолжување на рака се користи, максималната големина е 56 cm (22 инчи).3 џек за Слушалки дупки се обезбеди лесен пристап до приклучете слушалки и полнач.Нека работи рака бенд ве придружува секој ден вежба.Логото размавта контроли вишокот на слушалка мозок, имајќи го надвор од патот кога се работи надвор.Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење, нечистотија и пот.П1 : Што материјал е оваа направени од?А1 : ПВЦ водоотпорен материјал на предниот дел на екранот и мека Lycra ткаенина на back Q2 : Каде е оваа armband погодни за употреба?А2 : Таа е погодна за салата, на отворено, на домашен и на други места.А2 : Таа е погодна за салата, на отворено, на домашен и на други места.Со 16cm extender, максималната големина е 22" (56cm). 3 џек за Слушалки дупки се обезбеди лесен пристап до приклучете слушалки и полнач.Компатибилен со One Plus 7 Pro/8 Pro/9 Pro, Oneplus Nord N10 5 G/N200 5 G, тоа е доволно голема, дури и ако вашиот уред има се стави во други заштитник случај.Q4 : има отвор за вметнување на слушалки?A4 : На armband има 3 приклучок за слушалки приклучоци за лесен пристап до приклучете слушалки и полначи.Вграден-во Клучните & Картичка Џеб чувајте ги вашите клучеви, ID картички, кредитни картички и пари или нешто безбедно и сува.A4 : На armband има 3 приклучок за слушалки приклучоци за лесен пристап до приклучете слушалки и полначи.Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење, нечистотија и пот.Мисловните лента заокружено околу armband прозорец на екранот, ви држи забележливи кога се извршува во слабо осветлување сценарио.Јасно и Високо Чувствителен на допир екран покрие овозможува целосен екран на допир за функционалноста, лесно да одговарате на повиците, управувајте со вашите плејлисти, или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.Додадете екстра џеб : Вграден-во држачот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА и кредитни картички, копче џеб, складирање на кабел за да се спречи заплитане за време на движење.

За производот

Купувачите избираат и