• Свеж
Tresound Отпорен на Вода Мобилен Телефон Armband Случај за iPhone 11, 11 Про Max, Xr, Xs Max, 8+, 7+, 6+, Галакси S10+, S9+, S8+, A8+, Белешки, со Прилагодливи Еластична Бенд & Клуч на Носителот за Трч

Tresound Отпорен на Вода Мобилен Телефон Armband Случај за iPhone 11, 11 Про Max, Xr, Xs Max, 8+, 7+, 6+, Галакси

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

МОДЕЛИ на телефони : идеален phone држач за i Phone 11, 11 Про Max, Xr, Xs Max, 8+, 7+, 6+, Галакси S10+, S9+, S8+, A8+, Белешки и други модели на телефони слични во 6.5-инчен телефони.ЦЕЛОСЕН екран на допир : Нашите Телефонски пливање може лесно да пристапувате во вашиот телефон екран осетлив на допир функционалност и џек за слушалки.НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН : Нашата премиум трчање, пливање се дизајнирани со највисок квалитет на материјали, вклучувајќи и екстра-кадифен, прилагодлив еластична бенд за да се обезбеди оптимална удобност и fitment.Вашиот телефон е загарантирана да остане во место за време на најтешките вежби.МАТЕРИЈАЛИ & ИЗДРЖЛИВОСТ : Направен од премиум Полиуретан и мешавина на Lycra и Neoprene да се обезбеди оптимална удобност, дополнителна заштита за вашиот телефон како и отпорен на вода способности. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Секој проблем, се чувствуваат слободни да ја пораката нас.

За производот

Купувачите избираат и