• Свеж
Tolino Телефон Armband Работи Рака Бенд Случај Вежба Тренингот Одење Рака Ракав Торбичка Компатибилен за iPhone, Samsung (S,Розова)

Tolino Телефон Armband Работи Рака Бенд Случај Вежба Тренингот Одење Рака Ракав Торбичка Компатибилен за iPhone,

DEN 143.76

Од стока
Достапно.

[ НОВ ДИЗАЈН ] : Tolino armband има две џебови со еден патент.Ние имаме дополнителни дупка за слушалка која направи да се чувствувате попријатно време на трчање, пешачење, работат надвор, или на патување. [ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ] : за Разлика од другите пливање, Tolino armband може да се одржи повеќе работи како телефон, картички, копчиња, слушалки.Тоа може да се задржи телефони од лизгање надвор. [ УДОБНО МАТЕРИЈАЛ ] : Tolino armband материјал е флексибилен, дише и брзо сушење, тоа носи удобно feelling секогаш кога сте на вежба, тренинг, прошетка или пешачење. [ ПОВЕЌЕ SIZE ] : Повеќе избор за вас да се избере соодветна големина.Различна големина за различни луѓе.S, M, L и XL ги опфаќа повеќето рака големина. [ УБАВ ПОДАРОК ] : Тоа е добар подарок за семејството и пријателите.Одлично за оние кои уживаат во активен начин на живот.Трчање, пливање, тренинг, јога, пешачење, куче одење, градинарство или да се релаксираат во парк, Tolino пливање се многу удобен и сигурен избор.Tolino пливање ажурирајте го вашиот телефон се обезбеди без лизгање надвор, како што ние го имаме две џебови со еден патент. 3 дупки за вас да се стави на слушалки кабел.Специјален дизајн може да се вклопат сите големина телефони, вклучувајќи ги и сите iphone-сериозен, Samsung сериозни и други брендови.Со Tolino armband, вие не ќе го пропушти важно јавувате.И нема потреба да се грижите за донесување на картички, копче или слушалки кога сте надвор.Tolino armband има големина S, M, L и XL за различни рака големина.Секогаш може да се најде најсоодветниот.Брзо Сушење&Дише ткаенина материјал, и не се фаќа од рака.Нашите armband секогаш може да ви даде удобно чувство за време на вежбање.Компатибилни Уреди : Компатибилен со повеќето бренд Телефони со Случајот.Компатибилен со i Phone11 серија и сите i Phone серија, Samsung, Мото, Black Berry, LG, HUAWEI, Tolino armband може да ги собере сите, без никакви проблеми.

За производот

Купувачите избираат и