• Свеж
Armband Phone Држач за Водење на KASOS 360°Rotatable Монтажни Wristband Телефон Спортски Стојат Компатибилен со iPhone 13 / 13pro max/ 12 / 11 / 8 / XR Samsung Галакси Планината Универзална

Armband Phone Држач за Водење на KASOS 360°Rotatable Монтажни Wristband Телефон Спортски Стојат Компатибилен

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

✿Погоден за повеќето оружје : На дише, удобни и супер флексибилна поддршка појас е погоден за оружје до 16 инчи во должина, погоден за повеќето мажи и жени. ✿Цел екран пријателски : телефонот планината ќе не блокира камерата за лицето за признавање и влијае на користењето на телефонот. ✿Кој се одвојува за заклучување : На U-облик на цевка уред на арм торба слајдови и се заклучува со едно копче, која е безбедна и цврста, па се дека телефонот ќе не потресат, и тоа може да биде брзо отстранети, сигурен и преносни. ✿Магнетни печ навигација со автомобил : телефонот носителот тока е метална магнетна печ, што може да биде прикачено на автомобил на носителот, кој е тенок и преносни. ✿ 360°Rotatable Armband : Можете лесно може да се прилагоди и да ја поправите мобилни телефони или други електронски уреди во секој агол, и позиција.

За производот

Купувачите избираат и