• Свеж
Спорт Тренингот Отпорен на Вода Neoprene Armband (Отстранлив Кука и се Погледне на Рака) и (Копче Слот) Црна, Црвена и (Рака на Рака) за BLU Цртичка L3, Однапред 4.0 L3, Vivo 5 Мини, Рез?

Спорт Тренингот Отпорен на Вода Neoprene Armband (Отстранлив Кука и се Погледне на Рака) и (Копче Слот) Црна,

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

Димензија (инчи) : оддел димензии 5.15 H x 2.75 w / надворешни димензии 5.25 H x 3.25 w / armband должина без дополнителни рака 16.5 / armband должина со екстра рака 22. Компатибилен : BLU Цртичка L3 / Однапред 4.0 L3 / Vivo 5 Мини / Резервоарот Xtreme 4.0/2.4 (2.4"/4") и да дојде со определување рака на рака.Мека на допир neoprene случај држете го вашиот уред безбедно додека работат надвор или спорт.Прилагодливи кука-и-изгледа Armband Ќе одговара на повеќето рака; кука-и-се погледне на рака да се обезбеди вишок слушалки мозок и вграден во клучот џеб, таен оддел продавници вашата куќа копче додека вежбате.Јасно заштитна прозорец на екранот нуди целосна функцијата на вашиот телефон.Направени од Мека на допир neoprene и текстил, кожа-љубезно, трајни, перат и не луто мирис.Armband должина до 22 инчи со екстра прилагодливи кука-и-се погледне на рака, може да се вклопи во поголемиот дел се разликува рака.Со висока видливост на екранот покритие, ќе уживате во целосна употреба на вашиот мобилен телефон, лесно да одговарате на повиците, управуваат со својата плејлиста, или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.кука-и-се погледне на рака да се обезбеди вишок слушалки мозок, а опрема со вграден-во клучните слот, таен оддел продавници вашата куќа копче додека вежбате.Пакет Includes1 x Црна/Црвена тренингот отпорен на вода armband1 x определба рака strap Compatible Со BLU Цртичка L3 (4 инчи)-BLU Однапред 4.0 L3 (4 инчи)-BLU Vivo 5 Мини (4 инчи)-BLU Резервоарот Xtreme 4.0 (4 инчи)-BLU Резервоарот Xtreme 2.4 (2.4 инчен).

За производот

Купувачите избираат и