• Свеж
Мало Бебе Девојка се Црн и Бел Фустан Бивол Plaid Туту Здолниште Партија Принцезата Формална Облека на Облека

Мало Бебе Девојка се Црн и Бел Фустан Бивол Plaid Туту Здолниште Партија Принцезата Формална Облека на Облека

DEN 671.76

Од стока
Достапно.

cottom.Копче затворање.Рака Мие Само.Материјал : Памук Мешавина,Удобно и да дише.Страна-се мијат и во Машина перат, Нема намалување.Уникатен Дизајн : Класичен стил, црна+бела plaid фустан, o-вратот и долг ракав,девојчето е балет фустан.Виткање јака,класичен решетки,roll-up ракав ,копчето надолу,црн појас,слатка tulle, принцезата дизајн.Occassions : Dressy, Секој Ден, Празник, Церемонија, Партија,Плажа,Други Посебни Прилики Или Семејни Фотографии.Пакет содржина : 1pc класичен решетки Туту фустан.ГолеминаДолжина-Половината*2Возраст Совети br>9053cm-28cm2-3 Години br>10056cm-29.5 см-3-4 Години br>11059cm31cm-4-5 Години br>12062cm-32.5 cm5-6 Години br>13065cm-34cm-6-7 Години.

За производот

Купувачите избираат и