• Свеж
Новороденото Бебе Бебе Валентин Девојка Се Облекуваат Љубов Срцето Печати Долг Ракав Туту Tulle Фустани Валентин Sundress Облека

Новороденото Бебе Бебе Валентин Девојка Се Облекуваат Љубов Срцето Печати Долг Ракав Туту Tulle Фустани Валентин

DEN 167.52

Од стока
Достапно.

47 Биста : 22.26 Биста : 22.Ветувањето Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.72 Половината : 20.14 и делови Половината : 19.47 Возраст : 0-6 Месеци 74cm Должина : 16.Боја : Тато Девојка - Црно | Големина : 6-12 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.83 Возраст : 18-24 Месеци 92cm Должина : 20.Повод : Денот на Вљубените е дете бебе девојка 2 парчиња облека погодна за пролет, есен, зима, секојдневен, секојдневно носење, outwear, бебе туш, роденден, совршен за подарок, dancewear, photoshoot, итн.Новороденото Бебе Бебе Валентин Девојка се Облекуваат Љубов Срцето Печати Долг Ракав Туту Tulle Фустани Валентин Sundress Тимови Големина Табела : За повикување само, ве молиме проверете ја точната големина на различен стил производи во производот сликата. 100% Памук.Дизајн : Вљубените Дена новороденче девојки круг вратот долг ракав печатени комбинација фустан, симпатична љубов срцето печати tulle принцеза фустани, мрежа кавга туту фустан облека, слатка и симпатична црвено со писмо за печатење туту комбинација фустан, есен-зима облека, облека, тоа изгледа убави и стилски.Денот на вљубените облека бебе девојка му дадете на вашето бебе среќен Денот на Вљубените!.Големина(cm) 68cm Должина : 37 Половината : 48 Биста : 52 Age : 0-6 Месеци 74cm Должина : 41 Половината : 50 Биста : 54 Age : 6-12 Месеци 80см Должина : 45 Половината : 52 Биста : 56 Age : 12-18 Месеци 86cm Должина : 49 Половината : 54 Биста : 58 Age : 18-24 Месеци 92cm Должина : 53 Половината : 56 Биста : 60 Age : 2-3 Години Големина(инчен) 68cm Должина : 14. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според упатство за мерење 2.Големина : Вљубените Дена симпатична облека за новородено бебе бебе девојка 3-6 месеци /6-12 месеци /12-18 месеци /18-24 месеци/2 T /3 T младата деца мали деца деца бебе девојки, ве молиме обратете се на големината на табелата во опис на производот пред купување.90 Биста : 20.05 Биста : 23.29 Половината : 21.

За производот

Купувачите избираат и