• Свеж
Новороденото Бебе Бебе Валентин Девојка Се Облекуваат Љубов Срцето Печати Долг Ракав Туту Tulle Фустани Валентин Sundress Облека

Новороденото Бебе Бебе Валентин Девојка Се Облекуваат Љубов Срцето Печати Долг Ракав Туту Tulle Фустани Валентин

DEN 167.52

Од стока
Достапно.

69 Биста : 21.Ветувањето Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.Она што ќе добиете за : 1* Бебе девојка се облекуваат за Денот на Вљубените.Ви благодариме.62 Возраст : од 2-3 Години Пакет Содржина 1pc x девојка се облекуваат Пријателски Совети 1.83 Возраст : 18-24 Месеци 92cm Должина : 20.26 Возраст : 6-12 Месеци 80см Должина : 17.Дизајн : Вљубените Дена новороденче девојки круг вратот долг ракав печатени комбинација фустан, симпатична љубов срцето печати tulle принцеза фустани, мрежа кавга туту фустан облека, слатка и симпатична црвено со писмо за печатење туту комбинација фустан, есен-зима облека, облека, тоа изгледа убави и стилски.Новороденото Бебе Бебе Валентин Девојка се Облекуваат Љубов Срцето Печати Долг Ракав Туту Tulle Фустани Валентин Sundress Тимови Големина Табела : За повикување само, ве молиме проверете ја точната големина на различен стил производи во производот сликата.05 Биста : 23.Боја : Црвена Љубов Срцето | Големина : 6-12 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.47 Возраст : 0-6 Месеци 74cm Должина : 16.47 Биста : 22.57 Половината : 18.14 и делови Половината : 19.05 Возраст : 12-18 Месеци 86cm Должина : 19.Големина(cm) 68cm Должина : 37 Половината : 48 Биста : 52 Age : 0-6 Месеци 74cm Должина : 41 Половината : 50 Биста : 54 Age : 6-12 Месеци 80см Должина : 45 Половината : 52 Биста : 56 Age : 12-18 Месеци 86cm Должина : 49 Половината : 54 Биста : 58 Age : 18-24 Месеци 92cm Должина : 53 Половината : 56 Биста : 60 Age : 2-3 Години Големина(инчен) 68cm Должина : 14.29 Половината : 21.87 Половината : 22.Повод : Денот на Вљубените е дете бебе девојка 2 парчиња облека погодна за пролет, есен, зима, секојдневен, секојдневно носење, outwear, бебе туш, роденден, совршен за подарок, dancewear, photoshoot, итн.Големина : Вљубените Дена симпатична облека за новородено бебе бебе девојка 3-6 месеци /6-12 месеци /12-18 месеци /18-24 месеци/2 T /3 T младата деца мали деца деца бебе девојки, ве молиме обратете се на големината на табелата во опис на производот пред купување.72 Половината : 20.90 Биста : 20.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.26 Биста : 22. Ве молиме имајте предвид дека една мала боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Оваа облека е совршен за мешање со други облека за различни стилови премногу. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според упатство за мерење 2.Денот на вљубените облека бебе девојка му дадете на вашето бебе среќен Денот на Вљубените!.Материјал : Вљубените Дена бебе бебе девојки долг ракав срцето печати туту фустани направени од високо-квалитет памук мешавина ткаенини, мека и кожа-пријателски, еластична, апсорпција пот и дише, правење бебиња поудобно и родителите послободно.

За производот

Купувачите избираат и