• Свеж
Pawaboo Мали Животни Playpen, Дише & Водоотпорен Мали Миленичиња Кафез Шатор со Zippered Маска, Преносни Отворен Двор Ограда за Маче/Кутре/морско свинче/Зајаци/Хрчак/Chinchillas

Pawaboo Мали Животни Playpen, Дише & Водоотпорен Мали Миленичиња Кафез Шатор со Zippered Маска, Преносни Отворен

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

【 НЕ ГРИЖЕТЕ се - MESH големи и пространи кога ширевте( 52" x 15"/133cm x 38cm); Нема проблеми да носат голем кафез кога ќе се земе вашите мали домашни миленици надвор или не се грижите за добивање на изгубени.Совршен за активности на отворено. 【 МАЛИ ЖИВОТНИ ОДОБРЕНИ 】:Погоден за мали мачиња, hedeghogs, хрчаци, chinchillas, гвинеја-свињи, gerbils, ferrets, верверица, bunny, рептили или други мали животни.Совети : За вашите миленици безбедност, ве молиме да се исчисти playpen wetted од водата и урината за да се спречи дека вашето домашно милениче боледува од болест на кожата ако престојуваат каде влажни за долго време. · Тоа не бараат комплицирана собранието.Овозможува да се создаде playpen за вашето домашно милениче веднаш. · Тоа огради стан во секунди за брзо складирање и доаѓа со појавување на торбичката за лесно преносливост. · Преносни за семеен одмор и камп додека ги нуди безбеден простор за вашата прекрасна кожен пријатели. · Внимание : оградата ќе се одвиваат автоматски.Ве молиме чувајте се далеку од децата и вашето лице кога ќе ја отворите.Пространа да ги споделите со мали домашни миленици се движи слободно и да се обезбеди дополнителен простор за спиење и играчки.Чувајте ги вашите миленици безбедно и сигурно и во затворени простории и на отворено, кога ќе те нема.

За производот

Купувачите избираат и