• Свеж
Giantex 40/48inch Куче Playpen со Врата, 16/8 Панел Милениче Playpen за Мали и Големи Кучиња, Преносни Количка за Самостојна Куче Вежба Пенкала, Метал Куче Playpen Затворен & Отворено (16 ?

Giantex 40/48inch Куче Playpen со Врата, 16/8 Панел Милениче Playpen за Мали и Големи Кучиња, Преносни Количка

DEN 1199.76

Од стока
Достапно.

☀️【ТЕШКИ КУЧЕ PLAYPEN】Изградени со тешки метални материјали, нашите миленичиња куче playpen е цврсти и издржливи доволно за вашата долго време се користи.И тоа е рѓа доказ и времето отпорни, обезбедување на удобно и безбедно вежба пенкало совршен за безбедно ограничување на вашиот кожен пријатели особено за надворешна употреба. (16 панели куче playpen ќе дојде во 2 пакети). ☀️【ПРОМЕНЛИВИ ФОРМА】16 панели се поврзани и обезбедени заедно со здрав земјата удели да се задржи на playpen во место.И овие панели, исто така може да се rearranged во повеќе форми да одговара на вашиот простор, како што е плоштадот, octagon, правоаголник, 2 мали плоштади и divider ограда.Објектот ќе доаѓаат во два пакети. ☀️【ДОДАДЕ БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН】миленичиња куче playpen не само границите на вашите миленици во точната место за да се обезбеди безбедност, но исто така нуди убав допир да вашиот дом или двор.Покрај тоа, заоблени рабови се задржи вашето домашно милениче безбедни и да се далеку од гребење или повредени.Врата со двојно брави и прави сигурни дека вашето домашно милениче не се изгубат. ☀️【ВИТКАЊЕ И ПРОШИРУВАЊЕ со ПЕНКАЛО】Нашите миленичиња вежба пенкало е или количка или јазикот за продолжена.Флексибилни конекции ви овозможи да ги купите дополнителни продолжување поставува за да се создаде било која големина пенкало.Нејзините жица дизајн дава вашите миленици добра визија и шансата да биде блиску до тревата. ☀️【ЛЕСНО ДА ГО ПОСТАВИ】Ова куче playpen доаѓа со 16 панели и е доста лесно за вас да го постави или да се скрши надолу.Нема алатки се потребни за време на собранието.Покрај тоа, неговата количка и преносни функции цел да се лесен за складирање и превоз за вас, која е добра и за внатрешна и надворешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и