• Свеж
Милер Австрија Растенијата и Цвет Тенџере 6/1 Поставени, Тешки 6 Инчен Европската Направи Стилски Внатрешна/Надворешна Декоративни Колонист, за Сите Куќа Растенија,

Милер Австрија Растенијата и Цвет Тенџере 6/1 Поставени, Тешки 6 Инчен Европската Направи Стилски Внатрешна/Надворешна

DEN 479.28

Од стока
Достапно.

Spruce До Вашата Соба - да се Создаде блескави дисплеј со нашата модерна фабрика садови.На садови доаѓаат во различни бои и големини.Вашата одлука е само да го изберете оној кој одговара на вашиот простор најдобри.Овие садови, за разлика од други садови, немаат послужавник, но внатрешен вметнете дека врши функција на дренажа и ги одделува почвата од вода, дозволувајќи им на водата навлегла побрзо и го спречува ѓубриво од затнување до дупки на дното на садот.Модерниот Стил - Цвет садови се дизајнирани со мат надворешноста заврши во мека, брановидни форми, со керамички визуелен дисплеј кој додава свежа, декоративни талент за вашиот прозорец.Украсете го вашиот полиците, работни површини, спална соба, дневна соба, кујна, градина, или канцеларија.Димензии – Овој сет карактеристики 6 парчиња, 6 инчи во дијаметар секој.Planters се лесни и лесен-за-рачка, погоден за повеќето мали и средни дом/канцеларија растенија.Да се трансформира вашето место во зелена светилиште.Издржливи и Еко-пријателски - Со своите модерни форми, овие не се типични за одржлив planters.Цвет садови се изработени од еко-одговорен материјали кои ќе ги додадете елегантен текстура на вашиот простор.Тие се составени од издржлив, со висок квалитет, и не-токсични рециклираат АБС материјал.Ова го прави процесот на растенијата ротација многу полесно.Супериорен Квалитет Со Милер Градина - Ние сме тука да ви понуди само на најдобар квалитет на производи дизајнирани да го направат вашиот живот полесно.Ако ви треба било каква помош, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашиот сигурен 24/7 во живо телефон поддршка на корисниците е подготвена и чека да помогне со нешто што треба!.Боја : Бела | Големина : 6-парче, 6".

За производот

Купувачите избираат и