• Свеж
Садови за Растенија, 2 Pack 8 Инчен Planters за Внатрешна Растенија Врежан Шема Planters со Дренажа Дупки и Фах, Цвет Садови Отворено Градина Planters (Цемент Боја 8in)

Садови за Растенија, 2 Pack 8 Инчен Planters за Внатрешна Растенија Врежан Шема Planters со Дренажа Дупки и

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Затворен & Отворено Употреба : едноставен современите естетски и чисти мат финиш planters затворен растенија совршено ќе одговара на било какви дом или канцеларија décor.тоа може да носи екстремни температура на животната средина и е погодна за внатрешна и надворешна .Со подобро breathabiity и апсорпција на вода, тоа е од корист за здрав раст на растенијата.Практичен Сет од 2 : Овој сет карактеристики 2 парчиња, 6.5 инчи во дијаметар секој.Planters се лесни и лесно да се справи.На затворен & отворено planters големини се вклопуваат речиси сите мали до средни затворен куќата растенија и трева зачин градини.Работи добро со орхидеи, кактус, succulents, алое вера, босилек, цвеќиња, Мир Лили,воздухот и растенијата, змија растенијата.Лесно draim holses Подвижен фах : Вишокот на вода истекува двојна дренажа дупки за да се спречи overwatering и поплави.Плочи фати преливник водата за лесно расчистување.Препорачливо е да се продавница слој на филер во дното на цвет тенџере.Животната средина Материјал : се Направени од издржлив рециклираат пластика,цврсти пластични садови на растенијата заштита на растенијата и почвата.Премиум полипропилен planters се чувствува здрав во рака, но не премногу тешка.Дебела sidewalls од 2mm да 3мм во големина држете се на место.Совршен шопинг искуство : Имаме за цел да се подобри садење искуство.Гаранција за квалитетот на производот е нашата одговорност.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Купувачите избираат и