• Свеж
Outland Живеење Големи Домати Колонист со Метални Пергола 68 Инчен, 20 Литри Ткаенина Тенџере со Дренажа - Високи Кафези за Качување Отворено Растенија Краставица, Грозј

Outland Живеење Големи Домати Колонист со Метални Пергола 68 Инчен, 20 Литри Ткаенина Тенџере со Дренажа - Високи

DEN 3597.60

Од стока
Достапно.

ИМА ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА на РАСТЕНИЈА – Оваа 68-инчен-висок и 22-инчен-широк здрав пергола колонист е погодна за одгледување на голем растителни растенија.Прав-обложени, тешки пергола за лозата растенија поддржува домати и други растенија за да ги запре од кршење под своја тежина.ДИШЕ ТКАЕНИНА КОЛОНИСТ РАСТЕ ТОРБА – Обезбедува контрола на температурата во текот на топла и ладна сезони.Циркулацијата на воздух за кореновиот систем спречува растенија од добивање на root граница.Издржливи се чувствува расте торба за зеленчук и овошје се држи до 20 литри на почвата.ВГРАДЕН СИСТЕМ за одводнување – Покрена решетки во дното на пергола колонист поддржува дренажа на вишокот на вода од садење торба, спречување root rot и промовирање на здрав раст на качување зеленчук како домати, грав, и краставици.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ И РАСКЛОПУВАЊЕ – Нема алатки или завртки е потребно.Дизајниран во Канада.Прилагодлива висина на изградба на нашиот пергола колонист удели со телескопски столбови и пролет копчето за заклучување овозможува континуиран раст на растенијата.ТЕСНИОТ ПРОСТОР РЕШЕНИЕ – Нашиот домат растенијата поддршка кафез со модерни црни садови за надворешни растенија обезбедува доволно простор за да расте вашиот сопствен качување зеленчук без полагање до тони на просторот.Погоден за вашиот балкон, патио, градина, или било отворен простор.Outland Живеење надалеку е познат по својата популарна Outland Firebowl, воведен во 2012 година, а во следните модели на подвижни пропан оган јами.Од 2010 година, нашата страст во Outland Живеење е да се создаде високо квалитетни и иновативни производи за подобро да им овозможат на нашите клиенти да уживаат во голем отворено.Ние стоиме зад нашите високи стандарди и се принудени да ја испорача исклучителна услуга да одговори на сите наши потреби на клиентите.Од дворот на backwoods, трнлив доби отворено живеење совршенство!.Нашите дише ткаенина колонист се овозможува на воздухот да навлезат во почвата, превенција на растенијата, да стане од корен граница, и помага да се создаде здрав корен системи додека поттикнување на нови корен раст.На porous ткаенина има способност да се пот, овозможувајќи за температура регулатива во внатрешноста на колонист.Нашиот домат колонист со вклучени пергола е ефикасно дизајнирани за да зачувате простор додека се прикажување на елегантни, уникатен изглед со својата деликатна рамка и сите црн дизајн.Можете да расте било кој тип на качување лозата растенија, вклучувајќи грашок, грав, краставица, сквош, цвеќиња и повеќе!.

За производот

Купувачите избираат и