• Свеж
Creamore Мелница велика БРИТАНИЈА Направи Дабови Gardeners Фабрика Тенџере си игра и Мини Dibber Сет

Creamore Мелница велика БРИТАНИЈА Направи Дабови Gardeners Фабрика Тенџере си игра и Мини Dibber Сет

DEN 560.16

Од стока
Достапно.

Сите производи се направени со користење на цврсти дрвени од одржливи извори и сите производството на отпад се користи и да се рециклираат.Овој сет го прави голем малку подарок за сите оние дарежлив gardeners дека се задржи heaping на нивните gluts на овошје и зеленчук.Дизајниран и направен во Велика Британија.

За производот

Купувачите избираат и