• Свеж
2022-2023 Месечна Излет/Calendar - 24-Месечно Планер од Јануари. 2022 - декември. 2023, 8.5 x 11, 2 Година Месечни Излет со Табови, Контакти и Лозинки, Твин-Жица Обврзувачки - Шарени Шари

2022-2023 Месечна Излет/Calendar - 24-Месечно Планер од Јануари. 2022 - декември. 2023, 8.5 x 11, 2 Година Месечни

DEN 95.76

Од стока
Достапно.

✨ МЕСЕЧЕН ПРЕГЛЕД – 24 МЕСЕЧНИ ИЗЛЕТ јануари 2022 - декември 2023, кој 24 месеци на месечна страници со Џулијан Датуми и празници означени. ✨ ЈАЗИЧИЊА s подобро за биг-слика scheduling Thicker и чиста бела киселина-слободен хартија, на излет е отпорна на мастило истекување, бришење протриване и сенчење прашања.

За производот

Купувачите избираат и