• Свеж
Глобалната Печатени Производи HARDCOVER 2022 Планер: (ноември 2021 Преку декември 2022) 5.5x8 Дневни Неделни Месечна Излет Годишно Агенда. Ознака Џеб Папка и Леплива Забелешка С

Глобалната Печатени Производи HARDCOVER 2022 Планер: (ноември 2021 Преку декември 2022) 5.5x8 Дневни Неделни

DEN 406.80

Од стока
Достапно.

14 Месец во Излет (ноември 2021 преку декември 2022) w/ МЕСЕЧНО ТАБОВИ.СРЕДНА ГОЛЕМИНА : 5.5"x8". 2 Страна Месечна Шири проследено со 2 Страна Неделен се Шири.ЕКСТРА ЈАКИ ХАРД КОРИЦА / ЖИЦА-О ОБВРЗУВАЧКИ / МЕТАЛ АГОЛ ЗАШТИТНИЦИ / ЏЕБ ПАПКА на назад внатре капак. **БОНУС** Појавување Ознака/Page-Пронаоѓач и **БОНУС** Леплива Имајте на ум во Собата.HARDCOVER 2022 Излет / Агенда. 2022 Календар, Дневен Планер, Неделни Планер, Месечни Планер.Се Користи Веднаш : Ноември 2021 Преку Декември 2022 (14 Месеци).Дневно / Неделно / Месечни Планер • Годишно Агенда.Вклучува : Појавување Ознака, Планирање Налепници, Џеб Папка, и Леплива Имајте на ум во Собата.Изберете од Различни Маски.HARDCOVER 2022 Излет / Agenda2022 Календар, Дневен Планер, Неделни Планер, Месечни Planner Use Веднаш : ноември 2021 Преку декември 2022 (14 Месеци)Дневно / Неделно / Месечни Планер • Годишно Agenda Includes : Појавување Ознака, Планирање Налепници, Џеб Папка, и Леплива Забелешка Set Choose од Различни Маски.

За производот

Купувачите избираат и