• Свеж
Tools4Wisdom Hardcover 2022 Излет - 2022 Calendar - 15 Месец - 8.5 x 11 Hardcover со Полна Боја на Месечни и Неделни и Дневни Излет Страници - O15S - Жена во Париз

Tools4Wisdom Hardcover 2022 Излет - 2022 Calendar - 15 Месец - 8.5 x 11 Hardcover со Полна Боја на Месечни и

DEN 478.80

Од стока
Достапно.

2022 Излет 2021-2022 calendar (Календар) - Од октомври 2021-декември 2022 - 15 Месеци на Планирање Блаженство!. 8.5 x 11 Инчен HARDCOVER Врзување со 244 ПОЛНА БОЈА Дебели Планирање Страници. 1) Дневен Планер : Организирање на Ден-за-Ден, Цели, Приоритети, и Вашиот Распоред Да се Направи Листа. 2) Неделни Планер : Зголемување на Продуктивноста Татковци; Наставници; Студентите; Бизнис Менаџерите и Вработените; Блогери; и Постарите.Идеален како Личен Организатор; Бизнис Планот; Живот во Излет; Homeschool Излет или Работа во Излет.Колеџ Излет; Училиште во Излет; Наставникот Излет; Свадба во Излет; и како Одмор Подарок за Жените.Календарот.Цели Дневник.Дневен Планер.Неделен Планер.Месечна Планер.Годишни Цели Планер.Закажување Книга.Приоритети Организаторот.Благодарност Весник.Час Распоред.Буџетот Планер.

За производот

Купувачите избираат и