• Свеж
УМЕН ЗНАЦИ Бизнис Дизајн Дневен Планер, 100 Undated Листови 9 x 6, Секојдневно Да се Направи Листа на Notepad, Навика Tracker, Студија Планер, Вода Доза, Распоред, Белешки, Академск

УМЕН ЗНАЦИ Бизнис Дизајн Дневен Планер, 100 Undated Листови 9 x 6, Секојдневно Да се Направи Листа на Notepad,

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

ДУРИ и ЛОША ПЛАН Е ПОДОБРО ОТКОЛКУ БЕЗ ПЛАН НА СИТЕ : да Добиете на вашиот ден организирани со нашиот Бизнис Дизајн Дневен Планер.Одлучува за вашиот дневен фокус, даваат приоритет на вашите цели, листа вашиот to-dos и распоред на вашите состаноци, на едноставен и елегантен начин.Бидете попродуктивни додека работат и студираат и да имаат повеќе време за одмор од секојдневните активности. 100 ЛИСТОВИ : Овој дневен да се направи листа лаптоп има 100 солза-оф листови кој ќе биде доволен за 100 дена непрекинато користење.Ние нудиме два пати како многу висок квалитет на лаптоп листови во еден производ во споредба со другите.ИСХРАНА, ЗДРАВЈЕ И ФИТНЕС : Одделни делови беа додадени за вас, така што ќе може да ги планирате вашите секојдневна исхрана, водата доза и други аспекти од вашето здравје и фитнес рутина.ГОЛЕМИНАТА И QUALITYThis да се направи листа на notepad мерки 6x9 инчи големина.Тоа е поудобно и употребливи од помалите да се направи листа преносни компјутери.На излет подлога е отпечатен на премиум квалитет 60 lb тешка категорија и untextured бела карта на акции.БИЗНИС ДИЗАЈН : Ние се чуваат за бизнис потреби и минимализам во предвид кога ќе се работеше на дизајнот на овој излет подлога.Се што е потребно за дневно за да се направи листа на излет е во комбинација во една страна, а доволен простор се остави за секој влез.Во прилог на заедничката наслови, делови за да се покријат достигнувања, нови идеи и белешки се додаде.ЗАВРШИ својата СЕТ : Овој производ е дел од УМЕН ЗНАЦИ излет notepad сет.Тоа може да се користи во комбинација со УМЕН ЗНАЦИ Неделно Планер, Тастатура Notepad, Да се Направи Notepad кои делат исти бои и дизајн на моделот.Ве молиме копчето подолу или посетете ја нашата Продавница да го изберете вашиот омилен модел.СЛУЧАИ на УПОТРЕБА : Овој производ може да се користи како дневен планер, секојдневно да се направи листа на notepad, список на notepad, undated излет влошки, навика tracker, undated излет, час планер, студија планер, работа планер, управување со време планер и за други планирање цели.

За производот

Купувачите избираат и