• Свеж
WSBL Растат Диви 2022 План-ТОА™ (22997009180)

WSBL Растат Диви 2022 План-ТОА™ (22997009180)

DEN 354.24

Од стока
Достапно.

17-месечно формат (август 2021 - декември 2022). 400+ настан/потсетник налепници.Магнетни закачалка плус стандард закачалка.Корисна за складирање џеб.Две јазичиња контакт делови.Расте Дива 2022 План-тоа Плус на Календарот ќе го задржи вашето семејство организиран со 17-месечно календар мрежа, вклучувајќи 5 индивидуални член на семејството редови, 442 потсетник налепници, корисна за складирање џеб и бонус магнетни планирање на табла.Секој месец е потенцирана со цветаат цвеќиња уметнички дела од Barbra Ignatiev.

За производот

Купувачите избираат и