• Свеж
Miayork 2021UPGRADE Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Медали-Медал на Држачот за Ѕид Лесно да се Инсталира Трка Тркач Медал Рамка

Miayork 2021UPGRADE Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Медали-Медал на Држачот за Ѕид Лесно да се Инсталира

DEN 877.92

Од стока
Достапно.

Задржете 60+ медали,3 реда за бесење медали.Прекрасен Подарок кутија, како слики,Неверојатни претставува идеја!.Она што е во кутијата?Медал за пропелер x 1 МЕДАЛ за ПРОПЕЛЕР ПЛУС x 1 инсталација чекори x 1 Сите монтажа хардвер : 4 Навртки,4 Подлога,4 Ѕид spacer Material : метал.Медали претставува нашата чест и на осветувањето.Оваа Медали Закачалката е популарен подарок за пријател или семејството.Слајд медал лесно да се НАДГРАДИ со Многу соба ЈАЗОТ 6. ✔【Лесно виси барови】-Miayork дизајниран 12 пошироката виси барови во споредба од тековната пазарна медал држачот.Многу простор за висат медали.така што ќе може лесно да виси.Не виткајте;безбедно и привлечни на вашиот ѕид.Елегантна,Елегантни,Безвременски изглед со луксузни црн финиш. ✔【Спаси Стотици дупки на ѕидот】-Miayork дизајниран 6 дупки да се закачите на цврсто на ѕидот.Тоа е посилен и многу полесни од дрвен медал закачалки,акрилик медал закачалка, но цврсти да се одржи тешки медали без да се свиткани.Исклучително лесен за употреба,comew со сите монтажа хардвер.со овој моќен складирање медал закачалка за медали.Нема канцероген Без Формалдехид 5.✔【Совршен Медал Носителот】- (Dxšxv) : 15.Подароци Медал закачалка 14.Направени од високо-одделение чиста челик; не како уште една продавачот продава лажен 304; 10.

За производот

Купувачите избираат и