• Свеж
HAUCOZE Пиво Штајн Кригла германски Октоберфест Пиење Tankard со Petwer Капак за Роденден Подароци Мажите Татко, Сопруг 0.85 Литар

HAUCOZE Пиво Штајн Кригла германски Октоберфест Пиење Tankard со Petwer Капак за Роденден Подароци Мажите Татко,

DEN 1439.52

Од стока
Достапно.

【ДИЗАЈН】– Овој германски-Тематските керамички пиво штајн карактеристики детален врежани Коњ Превоз и Црквата олеснување .Тоа не е само вистински пиво во кригла, но може да се користи како украс. 【КРИГЛА ПИВО】– Чувајте ги вашите пиво ладно за пиво љубовник – или вашето кафе или чај, топла – во оваа премиум пиво штајн која доаѓа со удобен рачка за држење - тоа носи утеха и eaze без оглед на дланката е ГОЛЕМ или МАЛ. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】-9.8" високи и 0.8 Литар (28.5 мл) Јачина на звук.На кригла пиво се рачно изработени и рачно насликани,направени од страна на најдобрите керамички.100% доведе слободни petwer капак. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 – Спакувани со подарок кутија.Тоа е одличен подарок за љубителите на пиво на празници : Божиќ, Велигден, и Денот на Таткото.Исто така многу значајно за сувенири и убаво пиво чаши за мажи,Татко и пиво љубовници. 【100% ГАРАНЦИЈА】- Ние гарантира 100% враќање и целосна наплата ако имате било незадоволство со дизајн или големина.Ние ќе се вратам на вас ПОБРЗО и да ги реши вашите проблеми.Германско Пиво Штајн : октомври Октоберфест е најпознатиот карневал.Пиво филџани е голем разговор парче и фантастична собирачи на објектот.Германскиот кригла пиво е многу популарна во Баварија, Германија, па тоа е исто така, повика на Баварскиот Штајн.Ова Пиво Штајн карактеристики богата длабоко олеснување германски "Октоберфест" дизајн. 100% храна безбедно германски пиво штајн која може да се користи за да се консумираат пијалоци; Дебел и висок квалитет на материјалот, ќе ви овозможи да се одржи на штајн во замрзнувач, па тоа ќе ги чува вашите пијалаци кул за долго време.Уникатен подарок за некоја посебна прилика.Идеална за свадби (голема grooms мажите подарок), Октоберфест партии, диплома партии и др.Бренд : HAUCOZE.Модел Бр. : HB0802009. Материјал : Направени од страна на stoneware со petwer капак.Пакет : Двоен Печатени Занает Подарок Кутија.Јачина на звук : 0.85 Литар / 28.5 оз.

За производот

Купувачите избираат и