• Свеж
Значи Muggin - Вистински Викинг Пиење Рог Кригла Средновековниот Пиво Tankard - 20 течност унци капацитет - Рог Купот/Штајн со Рог Шут Стакло - Совршен Подарок

Значи Muggin - Вистински Викинг Пиење Рог Кригла Средновековниот Пиво Tankard - 20 течност унци капацитет -

DEN 2114.40

Од стока
Достапно.

✔️ СЕКОЈ РОГ Е МАЛКУ УНИКАТНА БОЈА & SIZE - за Секој tankard е рачно изработени и различни, никој НЕ РОГ Е ИДЕНТИЧЕН.Бои на палета од Црна до Беж.Големини се движат во ТЕЧНОСТ УНЦИ ОПСЕГ ОД 17oz да 25oz.Мерењата се разликуваат од 6 инчи до 10 инчи висок.ПОСЕБНИ БАРАЊА ЗА СПЕЦИФИЧНИ БОИ И ГОЛЕМИНИ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСПОЛНИ. ✔️ 100% ХРАНА БЕЗБЕДНО - Нашиот рачно изработени пиење рогови се изработени со врвен квалитет Вол рог со целосно обложени внатрешни работи дека е 100% Безбедна Храна.Drinkware е целосно безбеден за употреба и не-токсични.Се мијат добро пред и по секоја употреба. ✔️ СОВРШЕН ПОДАРОК - Оваа прекрасна рачно изработени рог го прави совршен и уникатен kinki можност за секој кој сака да пие пиво како вистински шампион. ✔️ РАКА МИЕ САМО Ставање рог во машина за миење на садови или микробранова печка може да го уништи тоа.Исто така, ние не препорачуваме напуштање на рог во впива вода, бидејќи тоа исто така може да предизвика оштетувања!. ✔️ НЕ МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА ИЛИ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО!Ставање рог во машина за миење на садови или микробранова печка може да го уништи tankard и да предизвика рог да се прошири која може да доведе до пукнатини и пневматиците.СЕКОЈ РОГ Е МАЛКУ УНИКАТНА БОЈА & SIZE - за Секој tankard е рачно изработени и различни, никој НЕ РОГ Е ИДЕНТИЧЕН.Бои на палета од Црна до Беж.Големини се движат во ТЕЧНОСТ УНЦИ ОПСЕГ ОД 17oz да 25oz.Мерењата се разликуваат од 6 инчи до 10 инчи висок.ПОСЕБНИ БАРАЊА ЗА СПЕЦИФИЧНИ БОИ И ГОЛЕМИНИ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСПОЛНИ.100% ХРАНА БЕЗБЕДНО - Нашиот рачно изработени пиење рогови се изработени со врвен квалитет Вол рог со целосно обложени внатрешни работи дека е 100% Безбедна Храна.Drinkware е целосно безбеден за употреба и не-токсични.Се мијат добро пред и по секоја употреба.СОВРШЕН ПОДАРОК - Оваа прекрасна рачно изработени рог го прави совршен и уникатен kinki можност за секој кој сака да пие пиво како вистински шампион.

За производот

Купувачите избираат и