• Свеж
4 Парчиња Стакло Dimpled Штајн Кригла Пиво со Голема Рачка - 19 оз. -Машина За Миење Садови Безбедно - За Сите Пијалаци (4, Dimpled Текстура)

4 Парчиња Стакло Dimpled Штајн Кригла Пиво со Голема Рачка - 19 оз. -Машина За Миење Садови Безбедно - За Сите

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

4 ПАКЕТ 19oz.Пиво Штајн Кригла : Текстура Dimpled Модел го Прави вашиот пиење едноставно и удобно.Dimple кригла пиво е вистински господар на уметноста светска класа кригла дизајн.Класичен Дизајн : чистото стакло покажува исклучи било пијалок се служи во кригла и рачка, го прави лесно да се укине.Се справи со помага да се задржи вашето тело топлината подалеку од пиво.Прослават со Овации : стилски начин да им служи на вашиот омилен пиво за време на Октоберфест!Совршен за партиите, Barbeques, Празници, и одлична за славејќи со пријатели.Дизајниран за доделување дарежлив делови од lagers или други пива,.Dimpled Дизајн : Совршен подарок за занает пијалак љубовник кој го цени како еден вид специфични контура го подобрува искуството на пиво пиење.Димензија & Големина : 5" H x 4" Круг & машина за миење Садови Безбедно.Доведе Слободни.Служат на Вашите Гости Во Стил Со Овој 19oz Класичен Пиво Штајн Стаклена Кригла (или кафе кригла).Направен од многу густа, трајни стакло.Совршен за Октоберфест и специјални прилики.Убаво голема рачка за големи раце - нема потреба да се грижите за добивање на тоа заглавени.Тешки база го чува закотвени додека нејзините дебели ѕидови и rim го издржат повторна употреба.Cheers!.

За производот

Купувачите избираат и