• Свеж
BULLETSHAKER Изолирани Кригла Пиво - Држи Пиво Мраз Ладно! Совршен Подарок за Љубителите на Пиво - Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик 15oz (1, од Нерѓосувачки Челик)

BULLETSHAKER Изолирани Кригла Пиво - Држи Пиво Мраз Ладно! Совршен Подарок за Љубителите на Пиво - Двоен Ѕид

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

СОБА-TEMP ПОСЛЕДНИТЕ ГОЛТКИ?Гаден!Оваа изолирани кригла пиво води вашиот омилен пиво свежа, ладно 'til крајот!.КОЛКУ?Двоен ѕид 18/8 од не ' рѓосувачки челик - го задржува студенило во, и не пот!ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Пиво во кригла може да биде постудено од тоа се појавува!.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА и прекрасен изглед! 17oz вкупен обем се овозможува совршен целосна 16oz пивце на пиво плус простор за главата.Надворешноста на кригла се бранеа да совршен мат финиш - не падне за евтини барате конкурентите!.ОГРАНИЧЕНА ПОНУДА - Овие чаши се исклучително популарни, како подароци, па се 'em додека можете!На другите нема да одговара на нашиот квалитет - ние и ветуваме ќе бидат воодушевени, па побрзајте и ред сега!.СВЕТ-КЛАСА услуги на клиентите!Вашето задоволство е 100% ГАРАНТИРАНО – или овој круг е на нас!Продавница денес апсолутно РИЗИК-БЕСПЛАТНО!Не-глупости гаранција за парите назад.Што е подобро од мраз ЛАДНО пиво?За максимална изолација, овој кригла има слој на воздух помеѓу 2 ѕидовите на 18/8 нерѓосувачки челик.Ова, исто така, целосно го спречува потењето на надвор!Контрола на вашиот кригла лизга-бесплатно, дури и по неколку пива во вас!Одржување на вашиот пиво мраз ладно никогаш не било полесно!Навистина СОВРШЕНА Големина за ПИВО!17oz е совршен избор - ние размислувале за ова, во текот на многу brews! 17oz до врвот значи тоа лесно се вклопува во целосната 16oz вистински пивце на пиво плус некои простор за главата во изобилие!Поддржани од страна на СВЕТСКА КЛАСА УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ!Не-глупости гаранција за парите назад.Вашето задоволство е 100% ГАРАНТИРАНО – или овој круг е на нас!Продавница денес апсолутно РИЗИК-БЕСПЛАТНО!Но се брза - овие се движат брзо, како подароци и тие нема да трае до Божиќ!P. S. КАФЕ ЉУБОВНИК?Имаме што има премногу.БОНУС за оди капак вклучени.Дека е во право, што се работи за ладно пиво, исто така, работи за топло кафе.Она што повеќе не ви се навистина треба од пиво и кафе?Во ред, време е за пиво.Кликнете на Додади во Кошничка СЕГА и да си одат акциите на вашите омилени brews!.

За производот

Купувачите избираат и