• Свеж
1 Литар Кобалт Сина Делукс Керамички Пиво Штајн со Deutschland Германија Село Метал Сцена Medallion и Метален Капак на Кригла

1 Литар Кобалт Сина Делукс Керамички Пиво Штајн со Deutschland Германија Село Метал Сцена Medallion и Метален

DEN 1365.36

Од стока
Достапно.

ДИЗАЈН : Врежана 1 Литар Керамички Пиво Штајн со Метални Medallion на германски Селото Rothenburg.КЛАСИЧЕН СТИЛ : Убава Кобалт Сина врежана Кригла Пиво со декоративни покрена акцент линии и раскошен метален капак.ПОПУЛАРЕН ВО ГЕРМАНИЈА, КАКО : Пивски Чаши за Мажи и Тато Кригла Пиво.Со други зборови клиенти користат за да се најде овој производ : Octoberfest Подароци, Октоберфест Штајн, Deutschland Подароци, Опа Подароци, Пијат Чаши, Stoneware кригла, Пиво Stine, Грнчарија Штајн.Општи Детали за Производот Приближни Димензии (Dxšxv) : Инчи Материјал Тип : Керамички Приближен Обем : 1 Литар Производ Одрекување : производ во боја може малку да се разликува поради фотографски осветлување извори или вашиот монитор settings.6 литар. 1 литар.Оваа Керамички германски Пиво Штајн прави секој пиво имаат подобар вкус!Мора да се имаат во било која партија или колекција!.Нашите штајн е 100% храна безбеден и може да се користи за да се консумираат пијалоци.Високо квалитетен материјал, ќе ви овозможи да се одржи на штајн во замрзнувач, па тоа ќе го задржи вашето пијат кул за долго време.Достапна во : . 6 liter1 литар.

За производот

Купувачите избираат и