• Свеж
Електрични писмо настроената

Електрични писмо настроената

DEN 2159.76

Од стока
Достапно.

MAUL Електрични Писмо Настроената.Отпорност на пластични електронски писмо настроената со нерѓосувачки челик сечење и тркала.Сечење ширина е околу 1/16".Вклучува 4 АА батерии.Отпорност на пластични електронски писмо настроената со нерѓосувачки челик сечење и тркала.Неговото сечење ширина е околу 1/16" и вклучува четири АА батерии.

За производот

Купувачите избираат и