• Свеж
ALAZCO 4pc Писмо Настроената со 50 Неонски Боја Леплива Индекс Јазичиња Знамиња - Светот е најефикасен Писмо Настроената Slitter за Парцели и Букви - Училиште Home Office (Случаен

ALAZCO 4pc Писмо Настроената со 50 Неонски Боја Леплива Индекс Јазичиња Знамиња - Светот е најефикасен Писмо

DEN 139.44

Од стока
Достапно.

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ 4pc ALAZCO Писмо Отварачки со Меморија и 50pc Неонски Бои на Индексните Картички (Случаен се Меша и Натпревар Бои).ЕДНОСТАВЕН и ЕФИКАСЕН за отворање на писма, пликови & пакети БЕЗ НЕРЕД.Вметнете тапи-падна водич под плик размавта на агол и слајд машина заедно раб.SAFE НЕРЃОСУВАЧКИ Вдлабнати безбедност жилет цепнатинки горниот раб на размавта, го намалува ризикот од случајно сечење содржина.Нерѓосувачки нож останува razor-остри преку стотици парчиња - тоа е најлесниот дел од законот-плаќаат!.ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈН вклучува вграден простор за 50pc светли неонски боја индекс јазичиња 1.75" x 0.5" се примамливо, идеален за означување и обележување на важни документи, ознаки, читање етикети, мерења, листите, итн.ЗГОЛЕМУВАЊЕ на ВАШАТА ПРОДУКТИВНОСТ : Совршен за Дома, на Училиште и за Статистика – Користење на вашето биро за брзо да се отвори плик и да го обележите вашето писма, документи и записи.Отворете го вашиот envelops и букви БРЗО и ЛЕСНО и без грда неуредна солзи.Една чиста шлиц и можете да добиете на вашите писма и документи надвор од нивните envelops и парцели.НЕМА ПОВЕЌЕ ИСКИНАЛЕ БУКВИ!!!И БОНУС : Секој писмо настроената има ВГРАДЕН-ВО smart складирање со 50pc НЕОНСКИ БОЈА леплива индекс знаме ознаки.ОРГАНИЗИРАЈТЕ ги вашите писма и документи, како што наскоро и ќе добиете на нив и надвор на пликот!Марк места за потписи, поради датуми, оценки, износот членарина или други поважни информации.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.ГОЛЕМА GIFTONLY ОД ALAZCO.

За производот

Купувачите избираат и